Milí návštevníci,
radi by sme Vás informovali, že v dňoch od 26. do 28. augusta 2024 prebehla v našej knižnici na sídlisku Západ výmena starého knižničného pultu za nový.
Za tento úspech vďačíme projektu „Vítame Vás spoza nového pultu.“
Pôvodný pult bol už značne opotrebovaný, preto sme ho vymenili za modernejší, priestrannejší a praktickejší pre Vás, našich čitateľov.
Pridali sme aj nové regály, v ktorých si opäť nájdete Vaše obľúbené tituly a horúce knižné novinky. Veríme, že tento priestor Vám uľahčí hľadanie kníh, ktoré si zamilujete.
Tešíme sa na Vašu návštevu, počas ktorej Vás privítame už spoza nového pultu.
Projekt z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.