Medziknižničná výpožičná služba

Medziknižničná výpožičná služba (MVS) a medzinárodná medziknižničná výpožičná služba

Ak sa dokument, o ktorý má používateľ záujem nenachádza vo fonde knižnice, je možné využiť medziknižničnú výpožičnú službu (MVS) alebo medzinárodnú medziknižničnú výpožičnú službu (MMVS). Knižnica mu titul zabezpečí na základe písomnej objednávky, ktorú registrovaný používateľ vyplní osobne.

Kontakt: Mária Pitoniaková

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

tel.: 052/7729781

Nepožičiavame beletriu - rok vydania 2019 a 2020.

Náučnú literatúru rok 2019 a 2020 obmedzene.

Medziknižničná výpožičná služba pre knižnice

Knižnica poskytuje medziknižničnú výpožičnú službu zo svojho fondu aj pre iné knižnice. Pre objednanie dokumentu je k dispozícií  online formulár. Ak má knižnica vo svojom fonde zo žiadaného titulu len 1 exemplár, MVS na daný titul neposkytne.
Online žiadanky (slúži iba pre knižnice):

Žiadanka na MVS - knihy
Žiadanka na MVS - časopisy

O knižnici

Podtatranská knižnica v Poprade je verejnou regionálnou knižnicou univerzálneho typu, ktorá zároveň plní funkciu mestskej knižnice. Poskytuje knižničné a informačné služby, pôsobí ako koordinačné, bibliografické, metodické a vzdelávacie stredisko knižníc okresov Poprad, Kežmarok a Levoča.

Najnovšie články

©2020 Podtatranská knižnica v Poprade. All Rights Reserved.

Hľadať