Vážení čitatelia,
pozývame Vás na prezentáciu novej knihy vojnového historika Marcela Maniaka: Navždy zapísané krvou: Vojnové zločiny, ktorá vyšla pri príležitostí 80. výročia SNP.
Marcel Maniak je vojnový historik, ktorý svoj doterajší život zasvätil nielen udalostiam odohrávajúcich sa počas druhej svetovej vojny v okresoch Poprad a Kežmarok, ale aj zisťovaniu údajov z rôznych častí Slovenska.
Tešíme sa na Vás 15. októbra 2024 o 16.30 hod. v Podtatranskej knižnici v Poprade na sídlisku Západ (Podtatranská 1548/1).