Online služby pre čitateľa

Dni poézie Pavla Hudáka 2024: kompletný program

Aj tento rok sa v Podtatranskej knižnici v Poprade môžete tešiť na Dni poézie Pavla Hudáka. Podujatie je venované pamiatke výnimočného regionálneho básnika, ktorý vždy túžil prinášať poéziu bližšie k srdciam ľudí. Sme hrdí, že aj takýmto spôsobom môžeme ďalej rozvíjať jeho víziu a posúvať ju verejnosti.
Tento ročník prináša niečo jedinečné – program sa nesie v znamení čisto ženského osadenstva.
Pre stredoškolákov bude toto podujatie príležitosťou spoznať poéziu aj ako dynamický umelecký žáner, ktorý dokáže prebudiť kreativitu a inšpirovať možno aj k vlastnej tvorbe.

Príďte aj Vy a nechajte sa unášať krásou veršov a slov, ktoré pretrvávajú a nesú odkaz aj ďalším generáciám.

Tešíme sa na Vás.

Festival je súčasťou projektu Medzi slovami, medzi riadkami, ktorý z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.