Živé knihy

Študenti popradských stredných škôl navštívili v Centre Podtatranskej knižnice v Poprade podujatie Živé knihy. Vypočuli si ďalších inšpiratívnych ľudí, ktorí žijú a pracujú v regióne.
Dnes svoj životný príbeh predstavil online podnikateľ v oblasti vzdelávania o efektivite, produktivite a dosahovaní cieľov, Peter Sorger. Zároveň prevádzkuje tuzemský cestovný portál.
Ďalej mali študenti možnosť spoznať príbeh majiteľa reštaurácie Miroslava Talára, ktorý sa odhodlal otvoriť svoju reštauráciu v strede pandémie Covid-19.
Do tretice študenti spoznali kľukatú cestu knihovníčky Ivety Michalčíkovej ku knihovníctvu a práci v knižnici. Prostredníctvom jej príbehu mali možnosť zistiť, aká pestrá a obohacujúca práca je v knižnici a čo všetko obnáša.
Viac fotiek tu: