Vážení čitatelia, z vážnych dôvodov autorky publikácie sa ospravedlňujeme za zrušenie podujatia. Veríme, že sa uvidíme pri ďalších podujatiach. Ďakujeme za porozumenie.

Patríte medzi tých, ktorí majú radi tradičné, ale nepohrdnú aj exotickými chuťami ?
Tak by ste určite nemali premeškať prednášku s Luciou Juríkovou, autorkou knihy Chute mojich spomienok.
Táto kuchárska kniha je pokladnicou rodinných receptov, odovzdávaných z generácie na generáciu. Objavíte v nej nielen tradičné jedlá, ale aj exotické chute.
Spolu s autorkou sa vydáme na cestu spomienok, počas ktorej si možno aj Vy pospomínate na Vaše detstvo.
Ponorte sa s nami do vôní a chutí, ktoré ožívajú v jej receptoch plných lásky a tradície.
Tešíme sa na vás!