Kurz E-seniori a Micro:bity

Čitateľská gramotnosť ide ruka v ruke aj s informačnou, mediálnou  a digitálnou gramotnosťou. Na ich zvyšovaní sa podieľame aj my      v knižnici, a tak pre deti, dospelých a dôchodcov pripravujeme rôzne kurzy a školenia.
V piatok, 1.apríla, sme v našich priestoroch privítali seniorov        na kurze E-seniori v knižnici. Na úvodnom stretnutí sme si povedali o online službách knižnice    a tento týždeň budeme pokračovať prednáškami o bezpečnosti na internete, hoaxoch a klamlivých správach.
V pondelok, 4.4.2022, počítačové zručnosti preverili žiaci Základnej školy Jána Pavla II., ktorí si vyskúšali programovanie s Micro:bitmi.
Tešíme sa na ďalšie stretnutia!