Dni poézie Pavla Hudáka 2024
Včera sme úspešne otvorili Dni poézie Pavla Hudáka.
Dopoludnie sme strávili ponorením sa do fascinujúceho sveta básní.
Spolu so študentmi sme mali možnosť zúčastniť sa inšpiratívnych workshopov pod vedením Lenky Šafranovej a Anny Ondrejkovej, ktoré nás preniesli do hlbín poetickej tvorby.
O 17.00 hod. sme prežili nezabudnuteľný poetický zážitok pod moderátorským vedením Zuzany Barilovej.
"Poetický večer" patril tento rok iba ženám, poetkám. Hostkami boli Lenka Šafranová, Anna Ondrejková, Dana Podracká a Daniela Dubivská. O dokonalé navodenie poetickej atmosféry sa postarala hudobníčka a poetka Skyva.
Dnešok sa taktiež nezaobišiel bez workshopov, ktoré viedli Lenka Šafranová a Dana Podracká.
Srdečne ďakujeme všetkým účinkujúcim, ktorí prijali naše pozvanie, ako aj tým, ktorí prišli stráviť tieto dni spolu s nami.
Dúfame, že ste pocítili poetickú harmóniu, ktorú niekedy dokáže vyvolať naozaj len pár slov.
Dni poézie Pavla Hudáka boli súčasťou projektu Medzi slovami, medzi riadkami, ktorý podporil z verejných zdrojov Fond na podporu umenia.