Podtatranský školák, 7.ročník: workshop

V rámci súťaže školských časopisov základných škôl Prešovského a Košického samosprávneho kraja organizujeme workshop, ktorý je tento rok zameraný na dezinformácie, hoaxy a informačnú gramotnosť. Lektormi  budú dvaja skúsení novinári, Adriána Hudecová z Tlačovej agentúry Slovenskej republiky a odborník na hoaxy, Vladimír Šnídl z Denníka N. Tešíme sa na všetky školské redakcie, ktoré sa rozhodnú zúčastniť na workshope s názvom Ako písať vo svete (dez)informácií. Účasť na workshope nepodmieňuje účasť na súťaži. Projekt z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.