Dni poézie Pavla Hudáka

„Ak vám báseň neroztrhala dušu, nezažili ste poéziu.“ — Edgar Allan Poe

Pozývame všetkých milovníkov poézie do Podtatranskej knižnice v Poprade na Dni poézie Pavla Hudáka, ktoré sa uskutočnia 12. a 13. októbra 2022.

Môžete sa tešiť na bohatý program:
12. a 13.10.2022  sa študenti strednej školy stretnú s Jánom Gavurom, Valerijom Kupkom a Jánom Petríkom na workshopoch na tému Poézia ako umelecký slovesný prejav písaný veršom.

12.10.2022 o 16.00 pre širokú verejnosť odprezentuje SLAM POETRY Tomáš Straka. Hudobne ho bude sprevádzať Mário Karas.

Poéziou budeme pokračovať aj na druhý deň. 13.10.2022 o 16.00 sa Vám predstavia  jednotlivci, ktorí píšu a interpretujú poéziu.

Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.