S knihou ma baví svet, 7.ročník

Milé deti,
aj tento rok sme pre vás pripravili festival detskej literatúry: S knihou ma baví svet.
So spisovateľmi a ilustrátormi sa stretnú nielen triedne kolektívy, ale tentokrát aj verejnosť!
Tešíme sa na vás 7.9. 2022 o 16.00 v Centre Podtatranskej knižnice v Poprade.
Kto k nám príde?
Júlis Belan, spisovateľ obľúbených kníh Prihraj, Carlos!, Kyberfutbal 2.2.2.2., Dračie hokejky, Kto si trúfne na Peťa?
Katarína Vronková, ilustrátorka knihy Dračie hokejky.
Katarína Moláková, spisovateľka knižnej série Mimi a Líza.
Ivana Šebestová, ilustrátorka, ktorá stvárnila Mimi a Lízu v knižnej sérii.
Zbyňo Džadoň, hudobník, textár, spevák, herec, moderátor, ale aj spisovateľ knihy Lara a nebo.
Janka Kalixová, ktorá ilustrovala knihu Zbyňa Džadoňa.
Festival z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.