LITERÁRNA BESEDA: Mária Danthine Dopjerová

LITERÁRNA BESEDA
Mária Danthine Dopjerová

Sme veľmi radi, že sme včera mohli prežiť príjemný letný podvečer v spoločnosti jedinečnej slovenskej spisovateľky žijúcej v Paríži, pani Márie Danthine Dopjerovej. Vďaka rozprávaniu o jej knihách či osobnom živote sme sa mysľou preniesli do uličiek Paríža, a tak aspoň na chvíľu zažili pravú francúzsku atmosféru.

Ďakujeme všetkým, ktorí sa zúčastnili tohto milého podujatia a tešíme sa na ďalšie stretnutia s Vami!

Dostupnosť najnovšej knihy od Márie Danthine Dopjerovej - Francúzsko krížom krážom si môžete overiť na tomto odkaze: