Zmeny od 15.3.2021 v používaní ochranných prostriedkov.

Milí čitatelia,
podľa čiastky 46/2021 Vyhlášky č. 111  Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky platnej od 15.3.2021 je potrebné používať preventívnu ochrannú pomôcku, ktorou je respirátor alebo obdobný prostriedok (bez výdychového ventilu) s klasifikáciou najmenej FFFP2 podľa normy STN EN 149+A1 a to na verejnosti v priestoroch verejnej dopravy.

Nezabudnite si COVID-10 PASS alebo certifikát o negatívnom výsledku z testovania na koronavírus nie starší ako 7 dní.