História knižnice

Živé knihy

V Centre Podtatranskej knižnice v Poprade 27.9.2022 na podujatí Živé knihy vystúpili hostia, riaditeľka Strednej odbornej polytechnickej školy Jána Antonína Baťu a zároveň absolútna víťazka ankety Slovenka roka 2022, Eva Nebusová, autorka (ne)cestopisných poviedok z Ázijského kontinentu a influencerka, Dominika Sakmárová a kuchár, foodbloger a influencer, Dalibor Rákoczy.
V podobe živých kníh vyrozprávali svoje životné príbehy, skúsenosti a povzbudivé myšlienky študentom zo Súkromnej strednej odbornej školy Poprad – Veľká a Obchodnej akadémie Poprad.
Študenti mali na tomto podujatí možnosť spoznať zaujímavých ľudí, ktorí profesionálne pôsobia v regióne a nechať sa inšpirovať pre svoju životnú cestu. Pozvaní hostia radi čítajú, a tak spomenuli, aké knihy ich zaujímajú a ako ich doteraz ovplyvnili.