Knižnica hľadá mladé talenty

Podtatranská knižnica v Poprade hľadá mladé talenty vo veku od 16 do 25 rokov.
Máš umelecké nadanie, robíš remeselnú činnosť alebo ovládaš hudobný nástroj?
Pošli nám o sebe informácie na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., možno hľadáme práve Teba!

19.9. a 20.9.2022 sa bude v priestoroch knižnice na Podtatranskej ulici č.1 konať remeselno-umelecký jarmok. Hľadáme mladých remeselníkov, umelcov a hudobníkov, ktorí prídu predviesť svoje nadanie a ukázať svoje výrobky na dvojdňový remeselný jarmok.

Koho hľadáme:
Mladého človeka vo veku od 16 do 25 rokov, ktorý má dosť odvahy, aby svoje nadanie aj predviedol na krátkom workshope alebo tvorivej dielni s deťmi do 10 rokov, ktoré sa prídu na jarmok pozrieť. Hľadáme tradičné aj netradičné prístupy k slovenskému remeslu.

Účasť bude symbolicky honorovaná.

Ak sa chceš zúčastniť, pošli e-mail na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. s informáciami o sebe (meno a priezvisko, škola, vek, bydlisko, tel. číslo) a zašli nám aj svoju tvorbu.

Tešíme sa na Vaše správy!