Daruj knihu, poteš srdce - 3.ročník

Dobrá vec sa podarila!
Aj tretí ročník zbierky Daruj knihu, poteš srdce bol úspešný. V adventnom čase sa nám spoločne podarilo vyzbierať až 182 kníh, ktoré potešia tých, ktorí to vo vianočnom čase najviac potrebujú.

Pre seniorov v Centre sociálnych služieb v Poprade sa nám podarilo vyzbierať 99 kníh. Detičky z Centra pre deti a rodiny Poprad sa potešia 83 titulom.
Knihy sme odovzdali pracovníkom oboch centier a my sa tešíme na všetky úsmevy, ktoré budú tento dar sprevádzať!

Ďakujeme každému, kto sa zapojil.

O knižnici

Podtatranská knižnica v Poprade je verejnou regionálnou knižnicou univerzálneho typu, ktorá zároveň plní funkciu mestskej knižnice. Poskytuje knižničné a informačné služby, pôsobí ako koordinačné, bibliografické, metodické a vzdelávacie stredisko knižníc okresov Poprad, Kežmarok a Levoča.