Havránkovo 2021

Veľmi sa tešíme, že aj tento rok sme mohli medzi sebou privítať deti na dennom letnom tábore. Deti zažili týždeň plný čítania, hier, aktivít, smiechu a bláznovstiev.

V prvý deň tábora sme si vyskúšali Olympijské hry v knižnici, kde sme si precvičili naše telá ale aj pamäť. Nasledujúci deň čakala deti veľká hľadačka pokladov a stavba pirátskej lode. V stredu sa deti stali lesnými strážcami a vo štvrtok navštívili výstavu v Tatranskej galérii. V piatok sme privítali špeciálneho hosťa Katarzynu Bielik, ktorá nám porozprávala o poľskom jazyku.

V piatok sme sa s deťmi z tábora stretli ešte raz- na Noci s Andersenom. S táborníkmi sme prenocovali v knižnici a trošku sme si aj začarovali!

Bol to týždeň plný dobrodružstva a tešíme sa opäť o rok!

Fotografie z tábora si môžete prezrieť na nasledujúcom odkaze: