Prehliadka digitálnych podujatí

Milí knihovníci,
pozývame Vás na účasť na prehliadke digitálnych podujatí v Podtatranskej knižnici v Poprade. Pokiaľ by ste mali záujem zúčastniť sa na prehliadke, dajte nám vedieť na e-mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. najneskôr do 10.1.2024.

K dispozícii máme niekoľko digitálnych zariadení: Micro:bit, Mbot, 3D tlačiarne, Ozoboty, laserovú vypaľovačku, po prípade si môžete doniesť aj vlastné zariadenia, ak to bude potrebné vzhľadom na scenár podujatia.

Pokiaľ sa chcete zúčastniť, napíšte nám prosím okrem mena knihovníka aj názov podujatia a taktiež jeho popis, aby sme Vás vedeli zaradiť do programu v správnom poradí.

Prehliadka podujatí aj so vzdelávacími workshopmi pre knihovníkov sa bude konať dňa 29. a 30.1.2024. Pre účinkujúcich bude zabezpečený honorár, strava aj ubytovanie (ak to bude potrebné).

Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu s Vami!